Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Balension İndirimi seçili ürünlerde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanya, www.balension.com'da geçerlidir. Balension Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Balension , işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere, Web Sitesi ve uzantılarında yer alan herhangi bir bilgiyi, önceden herhangi bir bildirim yapılmasına gerek olmaksızın, tamamen kendi takdirinde olarak değiştirme, herhangi bir bilgiyi ekleme veya çıkartmak, Web Sitesini yenileme, geliştirme ve sair sebeplerle Web Sitesinin çalışmasını geçici bir süreyle askıya alma veya tamamen durdurma hakkını saklı tutmaktadır. Balension tarafından Web Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik, yayınlandığı an itibariyle yürürlüğe girmiş olarak kabul edilecektir. Balension tarafından, işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’nın, Web Sitesine her giriş yapıldığında, ziyaret edilmesi tavsiye edilmektedir.

İşbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’nda kullanılan, “Siz” veya “Kullanıcı” ifadesi, herhangi bir amaç ile, Site’yi kullanan tüm gerçek ve/veya tüzel kişileri ifade eder.

Web Sitesi’nde yer alan her tür bilgi, resim, metin, görsel, veri, veritabanı, ses ve diğer her tür unsurlara ilişkin işleme, çoğaltma, yayma ve umuma arz dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere tüm mali haklar dahil tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Balension'a ait olup, hiçbir şekilde ticari ve sair amaçlarla kullanılamaz. Bu kapsamda Web Sitesi’nde yer alan bilgiler, görseller ve içerikler Balension’un önceden yazılı izni alınmaksızın, kısmen veya tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, üçüncü kişilerin kullanımına sunulamaz, üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamaz ya da iltibasa neden olacak şekilde benzerleri oluşturulamaz. Balension’un işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’da açıkça belirtilmemiş olan sair tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı, Site’yi kullanırken, yürürlükteki ve ileride yürürlüğe girebilecek tüm mevzuat hükümlerine ve Shaya’nın işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası dahil her tür kural ve bildirimlerine uymayı kabul ve taahhüt etmektedir. Bu düzenlemelere aykırı olarak Site’nin kullanılmasından dolayı, doğabilecek her tür idari, hukuki, cezai ve mali sorumluluk Kullanıcıya ait olup, Balension, bu sebeple uğrayabileceği tüm zararını Kullanıcıya rücu edebilecektir. Kullanıcı, bu kapsamda, Site'nin herhangi bir bölümü, uzantısı veya Site ile ilgili ağ, sunuculara, hacking ve sair yasal olmayan yollarla herhangi bir şekilde yetkisiz olarak erişmeyeceğini ve Site kapsamındaki herhangi bir güvenlik önlemi ihlal etmeyeceğini kabul eder. Kullanıcı’nın Site’ye erişimini, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın engelleme hakkını saklı tutar.

Balension Web Sitesi kapsamındaki içerik ve bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği, eksiksizliği, kesintisizliğine dair herhangi bir garantide bulunmamaktadır.

Balension mevcut en güvenli şifreleme yöntemi olan 128bit SSL güvenlik protokolu ve CVC2 kimlik kontrol altyapısı kullanmaktadır. Bu şekilde websitemiz üzerinden verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenmekte ve olası bir tehdite karşı korunmaktadır. Balension, Web Sitesi’nin virüs, trojan ve benzeri zararlı mekanizmalardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbirler almış olmakla birlikte, Web Sitesi’nin herhangi bir hata olmaksızın ve/veya kesintisiz çalışacağını ya da Site’nin veya uzantılarının, virüs ya da sair zararlı mekanizmaları içermeyeceğini garanti etmemektedir. Site’nin kullanımına ilişkin nihai güvenliği sağlamak üzere Kullanıcı, kendi koruma sistemini temin etmekten ve gerekli korumayı sağlamaktan sorumludur.

Web Sitesi, üçüncü kişilerin site ya da uygulamalarına bağlantılar içerebilecek olup, bu site ve uygulamalar Balension tarafından kontrol edilmemektedir. Balension, söz konusu site ve uygulamalarda yer alan bilgi ve unsurlardan herhangi bir şekilde sorumlu değildir.

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacaktır. Balension’a yönelik ya da Web Sitesini kullanımınızla herhangi bir şekilde ilişkili talep, dava ya da uyuşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, söz konusu talep, dava ya da uyuşmazlıklarla ilgili yargı kararları Türkiye Cumhuriyetinde alınacaktır.

Görüş ve sorularınızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ünvanı : ........................
Mersis No : ..........................
Adresi : ...............................
E-mail : info@balension.com